Ürün Kodu: 1614
Kategoriler: KIRIŞIKLIK GİDERİCİ

KLAPROOS ANTI WRINKLE EYE SERUM

Klaproos Eye Serum içerdiği zengin hyaluronik asit ve peptitler sayesinde,göz çevresindeki görülebilir tüm yaşlanma belirtilerinin
görünümünde önemli ölçüde azalmasına yardımcı olur.Göz çevresi yanısıra alın,dudak ve dekolte bölgesinde güvenli bir kullanım sağlar.

Cildi yenilemeye ve korumaya eski haline dönüştürmeye yönelik çok amaçlı destek bir üründür,Yerleşmiş kırışıklık ve mimik kırışıklıklarının gerilemesine         yardımcı olur.

Etken Maddeler:                                                                                                                                                                                                                                Acetyl Hexapeptide-3:Göz çevresi ve mimik kırışıklıkları üzerinde hassasiyetle çalışır.Bot-ox'a göre avantajı enjekt edilmen cilde uygulanabilmesi ve toksik etki göstermemesidir.Cildin sağlıklı doğal ve genç görünmesine yardım eder.

Matrixyl 3000:Çok güçlü antiaging etkiye sahiptir.Tek başına dahi yaşlanma belirtilerini geciktirmek için kullanılabilmektedir.Kollojen üretimi, cildin genç ve güzel görünmesi açısından son derece önemlidir.

Hyaluronik Asit:Nem tutma açısından son derece önemlidir.Çok fazla su tutma özelliğinden dolayı cildin daha canlı,parlak ve pürüzsüs görünmesine yardım eder.Cildin yaşlanmasının gecikmesine ve elastikiytinin korunmasına müthiş katkı sağlar.

Alpha Lipoik Asit:Bilinen en güçlü antioksidanlardan biridir.Cilt dokusundaki yağ ve su dengesini sağlamakta çok başarılı bir maddedir.

 

Kullanımı: Göz çevresi başta olmak üzere alın, dudak üstü ve dekolte
bölgesine parmak uçları ile masaj yaparak sabah - akşam uygulanır.