Ürün Kodu: 1622
Kategoriler: LEKE AÇICILAR

KLAPROOS DERMA WHİTE SERUM

Cilt lekelerinin açılmasına yardım eder

Klaproos Leke Açıcı Serum, güneş lekesinden siyah noktalara, sivilce lekelerinden doğum lekelerine kadar bir çok cilt lekesine karşı onarıma destek bir üründür

Kullanım; Sadece akşamları temizlenmiş cilde lekeli bölge başta olmak üzere tüm yüz ve boyun bölgesinde ince bir tabaka halinde sürülüp parmak ucu masajıyla cilde nüfus etmesi sağlanır.

Etken Maddeler:

-ALPHA ARBUTİN

Arbutin deri hücrelerinin kalbinde ‘yeni hayat’ anlamında rol oynayan güçlü ve özel bir
bileşimdir.Doğal bitkilerden elde edilir. Cildin vazgeçilmez fonksiyonların optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler .Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasına yardım eder.

-ASTAKSANTİN

Cilt nem seviyeleri, pürüzsüzlük, esneklik, ince kırışıklıklar ve lekeler için yardımcı olur. Aynı zamanda güneş sonrası UV ışınlarının cilde verdiği hasarı azaltmaya yardımcı olur. Özellikle güneş yanığı sonrası alacağınız astaksantin cilde nüfuz eder ve onarımı sağlar.

İnce kırışıklıkları, lekeleri ve çilleri giderirken, cildin nem seviyesini dengeler, cildi pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır ve esnekleştirir.

Ayrıca cildinizi sadece zararlı UV ışınlarından korumakla kalmaz, bronzlaşırken maruz kaldığınız ışınların sebep olduğu yangı ve kızarıklığa iyi gelir

-KOJIC ASİT

Doğal ve etkili bir maddedir.Fazla melanin üretimini geciktirip melanini parçalayarak
pigmentasyonlarının giderilmesine yardımcı olur. Ciltteki renk bozukluğunu ve lekelenme için tam bir dengeleyicidir.